Tábor pro děti se sluchovým postižením a jejich sourozenceTábor je již téměř plný - ještě zbývá 8 volných míst!

Milí rodiče,
venku sice zatím vládne zima, ale my už myslíme na léto a proto Vás chceme zatím stručně informovat o připravovaném letním táboře. Letos Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z. s. bude již podruhé pořádat letní tábor pro děti se sluchovým postižením a jejich sourozence ve věku od 6 – 15 let. Aby se dítě mohlo zúčastnit, musí být samostatné a psychicky připravené na tábor.

Tábor proběhne od 15. – 25. července 2018 v tvrzi Holešice - http://tvrzholesice.cz/. Místo se nachází poblíž přehrady Orlík. Je to překrásná místo. Budeme spát v chatičkách. Cena se bude pohybovat v rozmezí 3 500 – 4000 Kč, konečná cena závisí na dotacích, ještě nevíme zda, a v jaké výši, se nám povede je získat. Konečnou cenu Vám dáme včas vědět. V ceně je zahrnuta plná penze, ubytování v chatičkách, program atd.

Už nyní můžete posílat přihlášky, budeme je přijímat do konce dubna. Přijmeme maximálně 40 dětí, po dosažení plné kapacity budou další přihlášky zařazeny do seznamu náhradníků.

Přednost mají děti se sluchovým postiženým a jejich sourozenci, teprve po uzavření přihlášek v květnu, až bude znám počet dětí, bude v případě volných míst možné přijímat slyšící děti neslyšících rodičů (CODA). Proto již teď doporučujeme, abyste své dítě se sluchovým postižením už teď přihlásili již nyní. V příloze naleznete přihlášku. (zde přihlaška)

Další instrukce a informace pošleme přihlášený co nejdříve.

Náš tým vedoucích bude ve velmi podobném složení jako tomu bylo vloni a všichni už se moc těší na Vaše děti.


Letni tabor