kurz Jak neskončit na antidepresivech, aneb jak pracovat v sociálních službách dlouhodobě a s radostí!

Dnes (5.3. 2021) probíhal online kurz Jak neskončit na antidepresivech aneb jak pracovat v sociálních službách dlouhodobě a s radostí!, který  pořádal Profesní institut Jahodovka pro zaměstnance organizací zapojených do projektu Zkvalitňujeme sociální služby pro neslyšící v Praze.

Kurz byl simultánně přepisován a tlumočen do českého znakového jazyka.
V rámci kurzu měli účastníci možnost sdílet své zkušenosti z praxe (např. co jim energii dává a co naopak bere), udělat si orientační test syndromu vyhoření či si vyzkoušet pár uvolňovacích technik.

Zájemci si mohou sami vyzkoušet test zde: https://www.idnes.cz/finance/hrozi vam syndrom vyhoreni.St622 NEBO ZDE https://www.mojelekarna.cz/o projektu moje lekarna/sebetestovani/syndrom vyhoreni.html. Výsledek testu je však pouze orientační, diagnostiku a léčbu případného syndromu vyhoření musí provádět odborník.


Děkujeme lektorce, přepisovatelům, tlumočníkům a všem účastníkům. 


Příští kurz je plánován na přelom června a července 2021. Podrobnější informace budou zveřejněny na webových stánkách projektu v sekci "Informace pro zapojené organizace" v článku věnovaném akreditovaným kurzům (https://snncr.cz/Aktualni-nabidka-akreditovanych-kurzu.html). 
Vytisknout