Mezioborové setkání pro instituce pro osoby se sluchovým postižením na území Prahy

Včera (1.12. 2020) proběhlo od 14 hodin v rámci projektu Zkvalitňujeme sociální služby pro neslyšící v Praze online mezioborové setkání určené pro poskytovatele sociálních služeb a další instituce, které se zaměřují na osoby se sluchovým postižením na území hlavního města Prahy.

Setkání se účastnili zástupci Centra zprostředkování tlumočení neslyšícím (CZTN), Centra pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s.; Asociace organizací neslyšících a nedoslýchavých a jejich přítel (ASNEP); Tichého světa, o.p.s.; České unie neslyšících, z.ú.; Filozofické fakulty Univerzity Karlovy - Ústavu jazyků a komunikace neslyšících a Centra pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.

Setkání bylo tlumočeno a simultánně přepisováno.

Děkujeme všem účastníkům za aktivní diskusi ze které vzešlo mnoho zajímavých podnětů k řešení. Dále děkujeme za facilitaci, tlumočení a simultánní přepis.


Další podobná setkání budou uskutečněna v roce 2021 a 2022. Pozvánky a informace o nich budou zveřejněny na webových stránkách v sekci věnované projektu (https://snncr.cz/Aktuality-4) a také na facebookovém profilu SNN v ČR, z.s. (https://www.facebook.com/SNNvCR/).
Vytisknout